Hakkımızda

Papel & Sandalye sektöründe 2015 yılından beri hizmet veren firmamızın bu süreç içerisinde müşteri memnuniyetini ana ilkesi olarak kabul edilmiştir. Bu ilkeye dayalı olarak da üretim kalitesinin yanı sıra satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde de en üst hizmeti verebilme amacıyla hareket etmiştir. Firmamız genç, dinamik ve branşında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla; tasarım kademesin den başlayıp sıra ile proje, satış, üretim, lojistik ve sevkiyat kadrosuyla sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun Papel Sandalye,  ürünleri üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

Kalite Yönetimi

Hızla değişen iş dünyasında iş alanlarını, hatta geçmişte bir noktada dikkatlice fırsatlar olarak seçilmiş olanları dahi, gerektiğinde yeniden inceleme esnekliğine sahip olmak çok önemlidir.

UZMAN DESTEĞİ

İzleme çalışmalarınızda sizlere yardımcı olmak üzere Çalışıyoruz

KALİTELİ HAMMADDE

Yalnızca en iyi hammaddeleri kullananlar birinci sınıf Papel Sandalye ürünleri elde edebilirler

YALIN ÜRETİM

Yapısında hiçbir gereksiz unsur taşımayan, hata, maliyet, stok, işçilik, geliştirme süreci, üretim alanı, fire, müşteri memnuniyetsizliği gibi …

PROJE & TASARIM ÜRÜNLERİ

Problemler hassas olarak tespit edilip çözülür.